Efektowna wygrana!

Nasi seniorzy wysoko , bo aż 9-1 (6-0) pokonali w XXI kolejce leszczyńskiej A klasy zespół Czantorii Gościeszyn. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszych zawodników, efektem czego były trzy zdobyte bramki w pierwszych 10 minutach meczu. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 6 – 0 . Druga część spotkania , to początek dla gości którzy stwarzają kilka sytuacji bramkowych z tego jedna zamieniają na bramkę. Utrata gola pozytywnie wpłynęła na naszych chłopaków , którzy znów wzięli się za poważną grę , czego efektem były kolejne strzelone bramki. Naszym zawodnikom należą się duże słowa pochwały za zaangażowanie ale także za jakość gry.(bramki zdobyli Arek Kiernicki x3,Eryk Skrzypczak,Kamil Tomowiak,Kamil Nyczke x2, Bartosz Tajchert) Brawo. A już za tydzień pierwszy od 6 tygodni mecz wyjazdowy do Obry. Zapraszamy

{lang: 'pl'}