Lider pokonany !!!

Zespół seniorów w ostatniej kolejce rundy jesiennej gościł na stadionie w Buczu obecnego lidera gr. A zespół Rywala Kurza Góra. Po bardzo dobrym meczu nasi piłkarze wygrali 3-2 (2-0). Wynik otworzył pięknym strzałem w 10′ Kamil Tomowiak po rozegraniu rzutu rożnego. Na 2-0 podwyższył Błażej Franek w 33′ po pięknej akcji Mariusza Laskowieckiego i Arka Kiernickiego. Końcówka pierwszej połowy i początek drugiej to bardzo dobra gra w naszym wykonaniu. Wysoka gra pressingiem powodowała że piłkarze gości nie potrafili wyjść ze swojej połowy. Efektem tego była trzecia bramka strzelona przez Błażeja Sobierajskiego w 58′. Kolejne minuty to kolejne stwarzane sytuacje bramkowe , niestety nie wykorzystane przez naszych zawodników ( dwa słupki, trzy pudła). W 78′ goście po niegroźne akcji , po błędach w obronie zdobywają bramkę z rzutu karnego. Niepotrzebnie znów zafundowaliśmy sobie nerwową końcówkę spotkania. Goście na szczęście dopiero w doliczonym czasie po zamieszaniu w polu bramkowym zdobyli drugą bramkę. Końcowy wynik to 3-2 dla Heliosa. Chłopakom za dzisiejszy mecz należą się duże brawa i podziękowania. Pokonali lidera w bardzo dobrym stylu , rundę jesienią kończą z dorobkiem 21 punktów. Podsumowanie rundy w najbliższym czasie. A teraz czas na odpoczynek i dobrą zabawę.  W czwartek o godzinie 19.00 na ranczo w Kluczewie zakończenie sezonu. Zainteresowanych zapraszamy.