Podział punktów w Boguszynie

Remisem 1 – 1 (0-0) zakończył się dzisiejszy mecz Heliosa z Dąb Boguszyn. Po trzech porażkach z rzędu , seniorzy w końcu przełamał fatalną serie. Zespół nasz zagrał z wielkim zaangażowaniem i wolą zwycięstwa. Od początku przejął inicjatywę w grze , dominował w środku pola. Gospodarze swych szans szukali w dalekich wrzutkach z głębi pola i bocznych autów. Mimo stwarzanych sytuacji pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Druga połowa to znów początek dla naszych. Niestety fatalna skuteczność kolejny raz dała nam się we znaki. Poprzeczka Arka Kiernickiego , sam na sam Błażeja Franka , Błażeja Sobierajskiego a bramki jak nie było tak nie było. W końcu w 68 minucie składna akcja naszego zespołu kończy się zdobyciem bramki głową przez Arka Kiernickiego. Niestety radość ze zdobytej bramki trwała minutę. Zawodnik gospodarzy przeprowadza od środka akcję , mija naszych zawodników niczym tyczki slalomowe , w biega w pole karne i strzałem w długi róg doprowadza do remisu. Końcówka to nasza przewaga , ale zarazem groźne kontry gospodarzy. Mimo stwarzanych sytuacji bramkowych mecz kończy się wynikiem 1-1.  Drużynie należą się słowa uznania za walkę i determinację w dążeniu do wygranej. Warto jeszcze odnotować występ po pięcio letniej przerwie Mariusza Laskowieckiego , który wznowił treningi. Za tydzień wyjazd do Gościeszyna.

{lang: 'pl'}