Porażka na zakończenie!

W ostatnim meczu sezonu 2016/2017 nasi seniorzy przegrali w Kurzej Górze 2-4 (1-1). Zwycięstwo dało gospodarzom awans do klasy okręgowej. Gratulujemy. Sam mecz dostarczył sporo emocji. Zespół nasz pojechał do Kurzej Góry z myślą o wygranej. Początek
spotkania to nasza przewaga i znakomite sytuacje do strzelenia bramki nie wykorzystane przez Arka i Błażeja. W 34′ obejmujemy jednak prowadzenie po bramce Arka Kiernickiego. W 44′ świetna kontra naszego zespołu i Błażej Sobieraj ski w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem nie strzela bramki. Gospodarze przeprowadzają ostatnią akcję i na nasze nieszczęście po fatalnym błędzie obrony strzelają nam bramkę do szatni na 1-1. Jak się później okaże to fatalne indywidualne błędy zadecydowały o stracie trzech kolejnych goli. W 54 ‚ fatalny błąd w wyprowadzaniu piłki , dzięki czemu gospodarze zdobywają drugą bramkę i obejmują prowadzenie. Odpowiedź naszych piłkarzy jest jednak natychmiastowa i Arek Kiernicki strzela bramkę na 2-2. Wydaje się że mamy grę pod kontrolą i stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie. Niestety kolejny indywidualny błąd w obronie i gospodarze dostają karnego w prezencie i strzelają bramkę na 3-2. Ostatnie 15 minut to przewaga naszego zespołu. Stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie , strzelamy z rzutów wolnych w poprzeczkę czy świetnie obronione przez bramkarza gospodarzy. Niestety nie strzelamy gola. W ostatniej akcji meczu gospodarze wyprowadzają kontre i zdobywają 4 gola , który definitywnie ustala wynik meczu. Naszym zawodnikom za dzisiejszy mecz należą się duże słowa uznania. Pokazali nie tylko umiejętności ale także sportowy charakter. Gospodarzom gratulujemy awansu do klasy okręgowej. Naszych piłkarzy czeka teraz wakacyjna przerwa do 12 lipca. Wówczas rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu.

{lang: 'pl'}