Remis ze wskazaniem na Heliosa.

W zaległym meczu kl.A , nasi seniorzy zremisowali w Kokorzynie z miejscowym Orlikiem 1-1 ( 0-0). Bramkę w 83′ na wagę remisu strzelił , po składnej akcji naszego zespołu Arek Kiernicki. Pierwsza połowa meczu stała na słabym poziomie. Stan płyty boiska nie pozwalał na grę kombinacją ,dlatego w pierwszej części oglądaliśmy słabe widowisko. Rozmowa w przerwie pozytywnie wpłynęła na postawę naszego zespołu. Zespół nasz przejął inicjatywę i narzucił swój sposób gry.  Paradoksalnie to jednak gospodarze zdobyli bramkę , po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym w 56′ . Od tego momentu zespół nasz nie schodził z połowy Orlika. Niestety zawodziła skuteczność naszych zawodników. Na szczęście w 83′ spotkania , po składanej akcji i rozegraniu piłki przez Pawła Nowaczyka do Huberta Maracha ten strzela, bramkarz broni, ale już przy dobitce Arka Kiernickiego , musi skapitulować. Końcówka meczu to nie ustający atak naszej drużyny w celu zdobycia zwycięskiej bramki.  Niestety gospodarzom udaje się utrzymać wynik remisowy do końca spotkania.  Naszym chłopakom za dzisiejszy mecz należą się wielkie słowa uznania. Mimo że mecz nam się nie ułożył, to w końcówce pokazali charakter i determinację w dążeniu do celu. Wydaje się , że  rośnie nam zespół  nie tylko dobrze grający ale także z charakterem. To czego w poprzednich sezonach brakowało naszym zespołom. Brawo chłopacy. A już w najbliższą niedzielę kolejna kolejka KL.A . Zespół nasz wyjeżdża do Wijewa na mecz z Brenewia. Zapraszamy

{lang: 'pl'}