Ta porażka naprawdę boli

Niestety porażką 1-2 (1-1)  zakończyło się dzisiejsze spotkanie seniorów z Gromem Wolsztyn.  Jest to porażka z tych które naprawdę boli. Jeśli się nie strzela przy 1-1 , sześciu !!! setek , to piłka nożna tego nie wybacza. Gospodarze w 78′ przeprowadzają jedyną akcje w drugiej połowie i strzelają bramkę na 2-1. My w końcówce  mamy dwie setki , których znów nie wykorzystujemy i niestety porażka staje się faktem. Nasz najlepszy strzelec Arek Kiernicki miał dzisiaj czarny dzień. Trzeba jednak oddać chłopakom że zagrali dzisiaj naprawdę bardzo dobry mecz. Był to dzisiaj znów zespół z charakterem i  taki chcemy oglądać w następnych spotkaniach. Gra w drugiej połowie to całkowita dominacja naszego zespołu. Niestety ta skuteczność ! Warto dodać że dzisiejszej kadrze na mecz było 12 młodzieżowców!  A już za tydzień wyjazd do Boguszyna. Liczymy na  odblokowanie Arka i zwycięstwo  naszego zespołu.  Powodzeni

{lang: 'pl'}