Włoszakowice zdobyte!

Nasi seniorzy na ciężkim terenie we Wloszakowicach pokonali miejscowy Sokół 5-2(4-2). Mecz lepiej zaczeli nasi piłkarze , niestety przestrzelony w 10 minucie karny przez Kamila Tomowiaka , na krótko załamał naszych piłkarzy , czego konsekwencją była stracona bramka oraz dwie 100% sytuacje nie wykorzystane przez gospodarzy , gdzie kapitalne interwencje zanotował nasz bramkarz Eryk Hubner. Na szczęście dekoncentracja trwała krótko. Od 20 minuty nasi piłkarze przejęli całkowicie inicjatywę , czego konsekwencją były cztery strzelone bramki jeszcze w pierwszej połowie. Bramki zdobywali – Arek Kiernicki 22′ , Hubert Marach 33′ , Błażej Franek 38′ oraz Eryk Skrzypczak 44′. Niestety w ostatniej minucie gospodarze zdobywają bramkę na 2-4 . Po przerwie gospodarze grają na aferę , ale nasi obrońcy spisują się bezbłędnie i nie pozwalają gospodarza na zbyt wiele. Końcowy wynik na 5-2 w 76′ ustala Kamil Tomowiak. Zawodnikom należą się ogromne słowa uznania za determinację w dążeniu do wygranej. Dziękujemy !!! Za tydzień na naszym stadionie gościć będziemy zespół Rywala Klon Mochy. A więc derby gminy Przemet. Zapraszamy

{lang: 'pl'}