Wygrana w derbach!

Nasi seniorzy pokonali w derbach Gminy Przemet , zespół Rywala Klon Mochy 3-0(0-0). Początek meczu to przewaga naszego zespołu , niestety bez efektu bramkowego. Goście mecz rozpoczęli w 10 , 11 zawodnik dołączył w trakcie gry. Nie pełny skład gości , źle podzialal na nasz zespół , który z minuty na minutę tracił koncepcję gry. Po przerwie widzieliśmy inny nasz zespół. Gra z pełnym zaangażowaniem , zespołowo przyniosła bardzo szybki efekt. W 49 minucie świetna akcja Eryka Skrzypczaka zakończona zdobyciem bramki. Mecz doczy się praktycznie cały czas na połowie gości. Efektem czego jest druga strzelona bramka przez Kamila Tomowiaka w 64 minucie. Goscie stwarzają sobie dwie okazje bramkowe , ale świetnie w bramce zachowuje się Eryk Hubner. W końcówce meczu bramkę na 3-0 strzela Arek Kiernicki. A już za tydzień wyjazd na ostatni mecz sezonu do Kurzej Góry , który będzie decydował o końcowym układzie tabeli sezonu 2016/2017. Zapraszamy . GRAMY DO KOŃCA !!!!!!!

{lang: 'pl'}