Wygrana w Obrze!

Nasi seniorzy wygrali w meczu wyjazdowym ze Zniczem Obra 3-2(0-1). Od początku spotkania inicjatywa należała do naszych chłopaków. Zespół gospodarzy ustawił się defensywie i liczył na kontry. Po jednej z nich zdobywają bramkę , z tym ze więcej było w tym zasługi naszych zawodników ( błędy ) niż gospodarzy. Zmiany dokonane w przerwie w ustawieniu przez trenera , dodatkowo wprowadzenie na boisko Pawła Nowaczyka sprawiły że gospodarze nie wychodzili ze swojej połowy. W 62 minucie dośrodkowanie Eryka Skrzypczaka na bramkę zamienia Paweł. Chwilę później kolejną dobrą akcję przeprowadza Eryk Skrzypczak , który na piąty metr wystawia piłkę Arkowi Kiernickiemu a ten zdobywa bramkę na 2-1. Napór naszej drużyny nie ustaje . czego efektem jest rzut karny , który Kamil Tomowiak zamienia na trzecią bramkę. Mamy kolejne okazje bramkowe ale ich nie wykorzystujemy. W końcówce po problematycznym rzucie karnym gospodarze zdobywają drugą bramkę i ustalają wynik na 2-3 dla Heliosa. Mimo że zagraliśmy dzisiaj w dość eksperymentalnym składzie zespół pokazał charakter. A już w środę o godzinie 18 zagramy zaległy mecz na naszym stadionie z Gromem Wolsztyn. Zapraszamy

{lang: 'pl'}